Newsy
  • 01.12.19
  • Postacią Miesiaca został Uharibifu
  • 24.11.19
  • Pojawiły się nowe, możliwe do wytworzenia artefakty
  • 17.11.19
  • Audycja z Ven już do odsłuchania na kanale YT
  • 16.11.19
  • Uległ zmianie system specjalizacji
Fabuła
  • Klan Płomiennych Serc
  • Hieny założyły własne stado, przejmując na własność Równinę i Martwą Rzekę.
  • Morderca hien
  • Na terenie klanu hien pojawił się nieznajomy, żądny krwi lew i zginął w krwawej walce.
  • Oferta pokoju
  • Na Lwią Skałę przybyło poselstwo z Królestwo Końca Burzy, w tym księżniczka z rodziną.
  • Samotna wyprawa
  • Królowa Końca Burzy wybrała się na wędrówkę w nawiedzone zakątki gór.
  • Bitwa w LZ
  • Na Złotych Łąkach trwa walka Lwioziemców z heroldami Wodza.
  • Magiczny intruz
  • W Mrocznym Bractwie pojawił się potężny szaman, z którym Enasalin negocjuje współpracę.
  • Na terenie wroga
  • Szkarłatna ranna w walce z członkiem swojego stada znalazła schronienie na Lwiej Ziemi
x
Suwak
Lwia Skała Wodopój Las Kanion Termitiery Jezioro ZZ Wulkan Góry LS Jaskinie Kilimandżaro Upendi Drzewo życia Wielki Wodospad Zakątek Przodków Oaza Ruiny Pustynia Ciernisko Cmentarz Pole bitwy Zarośla Bagno Słone jezioro Gejzery Góry ZZ Wielka woda Jezioro szmaragdowe Jezioro flamingów Kaskada Grobowiec Rzeka Wąwóz Dżungla Pustkowia Równina Rzeka 2 Sawanna 2 Rzeka 3 Las namorzynowy Dolina wichrów Nadrzecze Dolina LS Drzewo życia Sawanna LZ Lupa

Bez użycia siły (trening zręczności; Jasir i Rudy)

Postaci pod okiem mentorów mogą tutaj trenować swoje umiejętności, by zdobyć punkty doświadczenia i statystyk.

Regulamin forum
  1. W tytule wątku należy podać trenowaną statystykę oraz ilość punktów, jaką może zdobyć szkolona postać.
  2. Każda postać może mieć jednego mentora odpowiedzialnego za daną statystykę.
  3. W przypadku, gdy do zdobycia są więcej niż 2 punkty trzeba rozegrać więcej niż 1 trening.
Awatar użytkownika
Jasir
Radca
Radca
Gatunek: lew
Data urodzenia: 01 lip 2015
Krzepa: 41
Zręczność: 72
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Disney
Kontakt:

Bez użycia siły (trening zręczności; Jasir i Rudy)

Post autor: Jasir » 04 lis 2019, 23:43

Jasir był gotowy wziąć pod swoje skrzydła nowego ucznia, jakim był Rudy. Specjalnie dla niego opracował wariant szkolenia, które pomoże mu wykorzystać jego olbrzymią siłę, albo nawet przekonać go do wykorzystywania innych ruchów i manewrów do których silni tak potrafią być przyzwyczajeni. Upalne, letnie słońce na bezkresnej sawannie było bezlitosne dla zwierząt, które w tej chwili przemierzały tą trawiastą pustynię. Jedynym wyjątkiem był Jasir, który pozostał niezłamany przez grzejące promienie. Niedługo nowy uczeń powinien przybyć na pole treningowe.
@Rudy

Awatar użytkownika
Rudy
Aspirant
Aspirant
Gatunek: Lew
Data urodzenia: 13 cze 2016
Krzepa: 70
Zręczność: 50
Percepcja: 30
Autorzy obrazków: alie-tie, lineart, kolorek Deme <3, tło Disney
Kontakt:

Post autor: Rudy » 10 lis 2019, 12:13

Pamiętałem, jak Tib mówił, że będę miał wprowadzenie do stada i oto nadeszła moja pora! - Witaj. Przywitałem się z... z... właśnie. - Przepraszam, ale chyba umknęło mi gdzieś Twoje imię. Albo jeszcze się nie widzieliśmy... sam już się pogubiłem. - Cieszę się, że dosyć szybko ktoś się mną zainteresował. Uśmiechnąłem się naturalnie. - Jakie mamy plany na dzisiaj? Zapytałem zaciekawiony.

Awatar użytkownika
Jasir
Radca
Radca
Gatunek: lew
Data urodzenia: 01 lip 2015
Krzepa: 41
Zręczność: 72
Percepcja: 40
Autorzy obrazków: Disney
Kontakt:

Post autor: Jasir » 04 gru 2019, 23:26

Jasir obdarzył Lwioziemca ciepłym uśmiechem będąc świadomym jego pierwszych kroków w stadzie.
- Jasir. - szybko podpowiedział mu swoje imię. Przechwalanie się sprawowaną funkcją nie było dla czarnogrzywego najważniejsze. Nie zdradzał więc tego, lepiej dać Rudemu nieco swobody, gdyż obawiał się, że inaczej atmosfera może być nieco napięta. - Ja cieszę się z tego, że ktoś jest zainteresowany. - odwzajemnił Rudemu przytaknięciem głowy. - Jestem w stanie poświęcić czas dla każdego chętnego. - dodał, chwilę później przechodząc do właściwej części spotkania.
- To na co poświęca się czas nigdy nie ucieka, zawsze coś z tego zostaje. Chciałbym ci pokazać, jak inaczej może wyglądać walka, walka bez użycia zbędnego siłowania się, czy inaczej niż wygląda klasyczne starcie dwóch przeciwników stojących naprzeciwko siebie. - wyjaśnił. Jego uśmiech już dawno zniknął z jego twarzy, choć wymowa nie sprawiała wrażenia panowania jakiej surowej dyscypliny. Na razie nie będzie ona potrzebna, tylko tyle żeby Rudy wsłuchał się uważnie w jego słowa. - Ważne, aby umieć znaleźć sposób walki w każdej sytuacji... Do walki musisz używać także zmysłów, a jeśli jesteś ich pozbawiony, musisz zdać się na szybką i stosowną reakcję. Takimi są m.in. unik, krótki, acz szybki cios w pysk oraz podłożenie nogi. Bo na przykład ktoś może cię tutaj...śledzić. - dodał z nutką sugestii, patrząc na to, co jest za Rudym, co mogło tym samym (łącznie z szumem wiatru, który poczuł na swojej skórze) zbudzić u niego takież odczucia.
Wtedy Jasir zagłębił się w wysoką trawę sawanny i i odszedł na drugi bok. Właściwy trening już się zaczął, choć szkolony mógł tego nie wiedzieć.

Odpowiedz

Wróć do „Szkolenia”